شرایط و جزییات وام طلا

فروشگاه طلای گلدیس  با بیش از بیست سال سابقه در برج گلدیس تهران به تمامی دارندگان طلا و جواهرات و سکه به میزان 90درصد ارزش طلای متقاضی به عنوان وام طلای فوری با سپرده طلا به شرح زير تسهیلات اعطا مي‌نمايد:

تلفن ۰۲۱-۴۴۲۸۴۲۹۲

مدت زمان بازپرداخت :

*مدت زمان بازپرداخت وام طلا یک تا 15 ماه مي‌باشد.و بنا بر تعداد پرداخت اقساط متقاضی مدت زمان اقساط وام قابل تمدید می باشد

محاسبه سود بازپرداخت وام :

*درصد سود تسهیلات طلا به صورت 1.5 درصد بدون احتساب هیچگونه کارمزدی و یک درصد بابت نگهداری و حق الحفاظه طلا در صندوق امانات بانک محسوب می گردد که در مجموع بصورت 2.5 درصد حساب می گردد.

مدارك لازم جهت در یافت وام فوری طلا:

مدارك لازم جهت در یافت وام فوری با سپرده طلا به شرح زير مي‌باشد:

-اصل كارت ملي متقاضي و كپي آن –

-همراه داشتن طلای شما جهت اخذ وام

مدت زمان دریافت وام طلا :

پس از مراجعه به دفاتر طلای گلدیس پس از بررسی طلای شما مبلغ وام درخواستی حداکثر ظرف نیم ساعت به حساب شما واریز می گردد می توانید تا زمان واریز مبلغ وام به حساب شما وتعیین اقساط در دفاتر طلای گلدیس ضمن پذیرایی تشریف داشته باشید.

طلای متقاضی وام در صندوقچه امانات بانک :

قابل توجه تمامی متقاضیان گرامی تمامی طلاهای ضمانتی در حضور شما وکیوم و سپس جهت امنیت هر چه بیشتر طلای شما در صندوقچه امانات بانک نگهداری می شوند .

میزان اقساط :

در زمان اخذ وام با متقاضی قرارداد اخذ وام با ترهین طلا منعقد می گردد.که اقساط وام بر حسب توانایی پرداخت متقاضی تنظیم می گردد.و در صورت توانایی متقاضی جهت تسویه کامل میزان سود ماههای آتی وام پرداختی کسر می گردد.

طلای وام گیرنده در صندوق امانات بانک :

قابل توجه تمامی متقاضیان گرامی تمامی طلاهای ضمانتی در حضور وام گیرنده با ریز جزییات  به همراه برچسب به نام شما وکیوم و بسته بندی شده  و سپس جهت امنیت هر چه بیشتر طلای شما در صندوقچه امانات بانک نگهداری می شوند .

میزان اقساط :

در زمان اخذ وام با وام گیرنده قرارداد اخذ وام طلا منعقد می گردد.که اقساط وام بر حسب توانایی پرداخت متقاضی تنظیم می گردد.و در صورت توانایی متقاضی جهت تسویه کامل میزان سود ماههای آتی وام پرداختی،برخلاف سیاست اکثریت بانکها  از سود وام کسر می گردد

تفاوت وام طلا بانک رسالت با طلای گلدیس  :

در سال 98 بانک رسالت در ازای سقف پرداخت وام 20 میلیونی جهت ضمانت وام ، طلای متقاضی را به عنوان ضمانت پذیرش می کرد ولی در سال 99 قوانین بانک رسالت تغییر کرد و هیچ یک از شعب این بانک هم اکنون وام با ضمانت طلا را پذیرش نمی کنند اما در دفاتر طلای گلدیس ضمن پذیرش طلا متقاضی به عنوان ضمانت وام ،به میزان ارزش طلای شما ،مبلغ وام افزایش می یابد . و محدویت سقف پرداختی وام بروی طلا ،یا سکه وجود ندارد.

نوع طلا قابل پذیرش جهت دریافت وام :

طلای ضمانتی می تواند شامل انواع مصنوعات طلا ، جواهرات ، و انواع سکه های بانکی و غیر بانکی طلا می باشد

تحویل طلای متقاضی وام :

در صورت پرداخت هر یک از اقساط به میزان آن بخشی از طلای ضمانت متقاضی به ایشان عودت خواهد شد.

لازم به ذكر است كه هنگام انعقاد قراردادوام طلا، اصل طلای وام گیرنده و کارت ملی الزامي مي‌باشد.

جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱-۴۴۲۸۴۲۹۲ یا ۴۴۲۸۴۶۸۸ و ۴۴۲۸۴۵۷۲ و 1-34-34-34-0912 و 1-39-39-39 -0912 تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *