وام طلا :اطلاعیه وام فوری طلا

وام طلا: اطلاعیه

در اوضاع سخت معیشتی که نقدینگی مردم هم به پایین ترین سطح رسیده ، وام فوری طلای گلدیس  بسیار ارزشمند است ، در این شرایط فروشگاه طلای گلدیس به‌ازای اخذ هر گرم طلا معادل 95 درصد بهای آن را وام فوری می‌دهد آن هم با کارمزد۱.5 درصد!

دریافت تسهیلات یا وام بانکی آن هم در زمان نیاز همواره یکی از دغدغه‌های اصلی مردم به‌خصوص قشر مستضعف جامعه بوده ، در این میان برخی از مردم برای رفع نیاز ضروری‌شان به‌سراغ سیستم بانکی و برخی دیگر سراغ صندوق‌های قرض‌الحسنه خانگی و … می‌روند.

اما اگر شما هم جزو آن دسته از مردمی باشید که برای رفع نیاز ضروری به‌سراغ سیستم بانکی می‌روید حتماً با مشکلات دریافت وام و خوان‌های فراوان آن در بانک‌ها آشنا خواهید بود؛ برخی مردم از دیرباز روشی خاص را برای رفع نیاز ضروری‌شان انتخاب کرده‌اند و آن چیزی نیست جز دریافت وام طلا فروشگاه گلدیسبه‌ازای قرار دادن طلا در صندوق امانات بانک .

«مجموعه فروشگا های طلای گلدیس»  به‌منظور گشایش کار مردم سال‌هاست . به‌ازای سپرده طلا به احاد مردم وام طلا پرداخت می‌کند و بعد از تسویه عین طلا را به تسهیلات گیرنده  یا وام گیرنده طلا برمی‌گرداند.

از آنجایی که دریافت تسهیلات در این فروشگاه طلای گلدیس نیازی به ضامن و یا وثیقه خاصی ندارد عده‌ای از مردم ترجیح می‌دهند طلای خود را که نوعی سرمایه هم محسوب می‌شود برای مدتی (حداکثر یک سال) نزد طلای گلدیس بگذارند و به‌ازای آن وام فوری یا وام طلا دریافت کنند.

مشتریان فروشگاه طلای گلدیس البته علاوه بر طلا می‌توانند سکه هم به عنوان سپرده بدهند تا به‌ازای آن وام طلا بگیرند.

* وام فوری تا سقف نامحدود/ شرط دریافت وام ففوری داشتن طلاست

در فروشگاه طلای گلدیس وام فوری تا سقف نامحدود با بازپرداخت یک ماهه الی یک‌ساله پرداخت می‌شود ولی نکته اینجاست که این وام طلا به‌ازای هر گرم طلا تا صد درصد آنرا پرداخت می‌‌ کند ضمن آنکه کارمزدوام طلا 1.5 درصد کارمزد و1 درصد حق‌الحفاظه (هزینه نگهداری طلا در صندوق امانات بانک ) اضافه کرد.

بنابراین اگر فردی نیاز ضروری داشته باشد این فروشگاه می‌تواند وام فوری را با کارمزد 2.5  درصد به وی بدهد ولی شرط آن است که متقاضی وام طلا  به‌عبارت دقیق‌تر طلای خود را  به‌قیمت روز نزد این فروشگاه تا مدت زمان بازپرداخت اقساط به امانت بگذارد،

طبق قانون باید تا پایان مدت زمان بازپرداخت وام طلا ،مبلغ وام به‌همراه سود و حق‌الحفاظه پرداخت شود. ولی اگر زمان سررسید فرا برسد و تسهیلات گیرنده به فروشگاه طلای گلدیس مراجعه نکند قانوناً باید  بعد از پایان مدت زمان بازپرداخت وام پس از سررسید طلا به حراج گذاشته شود هرچند هم‌اکنون طبق اعلام مدیریت طلای گلدیس طلا وام گیرنده نگهداری می‌شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره  یا ۰۲۱۴۴۲۸۴۲۹۲ یا۰۹۱۲۳۴۳۴۳۴۱تماس بگیرید

و یا برای دریافت وام طلا فوری بروی این لینک کلیک نمایید

وام طلا: اطلاعیه در اوضاع سخت معیشتی که نقدینگی مردم هم به پایین ترین سطح رسیده ، وام فوری طلای گلدیس  بسیار ارزشمند است ، در این شرایط فروشگاه طلای گلدیس به‌ازای اخذ هر گرم طلا معادل 95 درصد بهای آن را وام فوری می‌دهد آن هم با کارمزد۱.5 درصد! دریافت تسهیلات یا وام بانکی آن هم در زمان نیاز همواره یکی از دغدغه‌های اصلی مردم به‌خصوص قشر مستضعف جامعه بوده ، در این میان برخی از مردم برای رفع نیاز ضروری‌شان به‌سراغ سیستم بانکی و برخی دیگر سراغ صندوق‌های قرض‌الحسنه خانگی و ... می‌روند. اما اگر شما هم جزو…

0

User Rating: 4.76 ( 18 votes)

9 دیدگاه

 1. کارمزد چند درصده؟

 2. سلام در حال حاضر پرداخت برای وام روی سپردن طلا دارین؟

  • طلافروشی گلدیس

   سلام ، بله پرداخت وام بروی سپرده طلا به صورت فوری می باشد جهت اطلاعات بیشتر در مورد وام طلا با شماره 44284292 تماس بگیرید

 3. سلام
  آدرس كجاست
  لطفاً اصلاع بدين

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *