قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

رشد ۷۱۸ واحدی شاخص بورس در هفته‌ای که گذشت

شاخص بورس در هفته‌ای که گذشت با ۷۱۸ واحد افزایش معادل ۰.۲۸ درصد رشد را به ثبت رساند.

در هفته‌ای که گذشت تعداد ۱۳۳۱۹ میلیون انواع اوراق بهادار به ارزش ۵۳۲۴۰ میلیارد ریال در بیش از یک میلیون و ۴۴۴ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت که به ترتیب ۲۵، ۲۵ و ۲۸ درصد افزایش را نسبت به هفته قبل‌تر تجربه کردند.

این درحالی است که تعداد ۱۹۴ میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران هم به ارزش کل بیش از ۲۰۱۰ میلیارد ریال در هفته گذشته مورد معامله قرار گرفت که به ترتیب با یک و ۲ درصد کاهش همراه شدند.

در بازار بدهی هم که اوراق مشارکت، گواهی سپرده و صکوک معامله می‌شود، در این مدت تعداد ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار برگه اوراق مشارکت به ارزش کل بیش از ۲۱۴۱ میلیارد ریال معامله شد.

این گزارش می‌افزاید: شاخص بورس نیز در پایان معاملات هفته منتهی به ۱۸ مرداد، با ۷۱۸ واحد افزایش معادل ۰٫۲۸ درصد رشد را به ثبت رساند و به رقم ۲۵۵۱۶۳ واحد رسید. شاخص کل هموزن هم در این مدت با ۳۳۱۵ واحد افزایش معادل ۵٫۳۵ درصد به رقم ۶۵۳۳۱ واحد را به نمایش گذاشت.

شاخص بازار اول نیز با ۷۵۱ واحد کاهش به رقم ۱۸۵۹۱۲ واحد و شاخص بازار دوم با ۷۱۱۴ واحد افزایش به عدد ۵۱۶۸۳۵ واحد رسیدند که به این ترتیب شاخص بازار اول ۰٫۴۰ درصد کاهش و شاخص بازار دوم با ۱٫۴۰ درصد افزایش همراه شدند.

 

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Powered by themekiller.com